Hakkımızda


Firmamız 2007 yılında ERDAL MERAM tarafından kurulmuştur. Bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerde uyguladığı yüksek kalite standartlarıhakkimizdayla inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Firmamız her geçen gün kendini uzman teknik kadrosuyla projenin sorunsuz olarak teslim edilmesini sağlamıştır.

Her türlü bina ve endüstriyel tesisler için elektromekanik tesisat ve montaj , çelik konstrüksiyon ve inşaat  işlerinin taahhüt , tasarım , uygulama , bakım , onarım ve işlet  hizmetlerini vermek üzere kurulan Promak ,  bu kuruluş hedefine güven ve kaliteyle hizmet edebilmek için emin  adımlarla ilerlemektedir.

Promak , ileri teknolojileri ve zaman yönetimini kullanarak ürettiği çözümlerle standardlara , çevreye ve topluma saygılı , hızlı ve dürüst çalışmayı ana hedef edinmiştir.

Çalışanlarımızın konularındaki  deneyimi ve çalışmalarındaki hassasiyetleri  , siz değerli müşterilerimize   tasarım aşamasından başlayan, taahhüt  dönemi boyunca devam eden ve garanti süresinin sonuna kadar süren teksiksiz  ve kesintisiz bir hizmet  sunmamızı  sağlamaktadır.


 

 
 
 
Takip Edin
Anasayfaİletişim Site Haritası